KİŞİSEL YAZGIM

ben bir tarih çocuğuyum.. ama öyle tarihe damgasını vurmuş, tarih yazmış biri değil.. dönemine ait hiç bir arşiv bilgisi olmayan ama 78 yılının izlerini ruhi haliyetinde belkide bilinç altında derinlerde gizlemiş ve üstüne Şubat ayı doğumu itibariyle BALIK burcunun yoğun etkilerini benliğine sindirmiş bir garip yolcu misali kah sığ denizlerde sessiz sakin süzülen kah midye gibi kabuğunda yosun tutan ya da ahtopat misali her bir işte bir eli olan daha çok yunus balığı tadında sıcak , sevimli , ele avuca sığmayan bazende bir deniz kaplumbağası gibi ağır ağır yol alan …

hayata dair hiç bir hırsım olmadı.. plan program işi bana göre değil .. tamamen sponten yaşayan ama sorumluluklarının bilincinde bir hayat sürdüm hep .. bir abi ve  bir erkek kardeşin ortasında sabahın ilk ışıklarıyla dünyaya gözünü açmış , babası tarafından şımartılma duygusunu fazlasıyla yaşamış ama hiç şımarmamış , kendini bilmesi ve keşfetmesi epey vaktini almış ama uç noktalara kaymamış dengeli , uyumlu , sevilen ve aranılan bir isim olmuşumdur..

gülmekten çok güldürmeyi sevmiş ve bundan çok zevk almışımdır .. dışa yansıttığım renkli dünyamın aksine iç dünyam bir o kadar şahsına münhasır ve yalnızdır .. bir tek el olmuştur tek bir yürek değmiştir oraya .. o da sevgili eşim .. o hayatın bana verdiği , beni şanslı kılan yegane varlık ..

EkleBunu Sosyal Paylaşım Butonu
BU YAZIYA PUAN VERiN...
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 9.1/10 (23 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: +4 (from 4 votes)
KİŞİSEL YAZGIM , 9.1 out of 10 based on 23 ratings